Wygodne bluzki ciążowe

Nic nie cieszy bardziej niż prawidłowo rozwijający się bobas w brzuszku u Mamy. Tylko z czasem, gdy brzuszek robi się coraz większy, w głowie Mamusi pojawia się pytanie: w co ja się teraz ubiorę?

Więc my odpowiadamy, że najlepszym sposobem na rosnący brzuszek będą ciążowe bluzki z marszczeniami na bokach.

image-2586
Wygoda, to chyba jeden z podstawowych aspektów w wyborze ciążowych ubrań. Co nam przyjdzie z pięknych, awangardowych bluzek lub sukienek, kiedy będą krępowały ruchy, opinały zbyt mocno brzuszek lub będą wygodne jedynie przez 1-2 miesiące?

image-2587
Lepszym rozwiązaniem jest zakup jednej lub dwóch bluzek dla kobiet w ciąży, które posłużą także po tym okresie i sprawdzą się podczas karmienia piersią. Bluzki ciążowe z kopertowym dekoltem, wiązane z talii lub ze specjalną kieszonką ułatwią w przyszłości karmienie dziecka w dyskretny sposób, są więc bardzo praktycznym zakupem.

image-2588
Postaw więc na sprawdzone bluzki dla kobiet w ciąży, które nie będą zakupem na chwilę, tylko wydatkiem praktycznym, który przyda Ci się na dłuższy okres czasu. Bluzki ciążowe, najlepiej od polskich producentów, sprawią, że okres ciąży i początki macierzyństwa będziesz wspominać z sentymentem i uśmiechem na twarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *