Wizytowe sukienki w odcieniu musztardowym

Kolor musztardowy kojarzy się z jesienią, tak jak dobra kawa z pełnotłustym mlekiem. Jest to kolor przypominający pożółkłe liście, a kobiety uwielbiają go za intensywną barwę i łatwość w tworzeniu ciekawych stylizacji.

Musztardowe sukienki idealnie komponują się z szarymi, czarnymi, brązowymi i białymi dodatkami. Odważniejsze stylistki zestawiają go także z chabrowymi, intensywnie czerwonymi i morskimi dodatkami.

Naszym zdaniem wizytowe sukienki w odcieniu musztardy najlepiej prezentują się w połączeniu z szarością lub odcieniami zieleni. Chłodny popiel lub kolor stalowo-szary pięknie wydobywa ciepłą barwę musztardy. Zaś dodatki z gamy szmaragdowej, na zasadzie kontrastu, podkreślają jesienną barwę sukienki.

Musztardowa sukienka wizytowa to alternatywa dla kobiet, które lubią intensywne barwy, ale chcą przy tym wyglądać elegancko i kobieco. Nie w każdej sytuacji wypada nam założyć sukienkę intensywnie czerwoną lub zieloną. Musztarda natomiast to kolor rzucający się w oczy, jednak dość dyskretnie. Najlepiej więc wybierając się do pracy lub na spotkanie zestawić sukienkę z dodatkami w neutralnych kolorach. Dobierz czarne szpilki i szary płaszczyk do swojej musztardowej sukienki, a będziesz wyglądać stylowo i nowocześnie zarazem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *