W stylu gwiazd – Miranda Kerr

Miranda Kerr w kwietniu przeprowadziła kilka ważnych zmian w swoim życiu, nie tylko rozstała się z bieliźnianym gigantem, firmą Victoria’s Secret, ale także dziś kończy 30 lat. Australijska modelka postanowiła mieć więcej czasu dla swojego synka, Flynna oraz chce zabrać się za rozbudowywanie swojej marki z naturalnymi kosmetykami KORA.

My jednak już od wielu lat zachwycamy się stylem modelki. Miranda ma świetne wyczucie stylu, potrafi łączyć nowości z zawsze modną klasyką, a jej stylizacje są świeże, dziewczęce i dodają jej niesamowitego uroku. Ta dziewczyna naprawdę czuje modę, wie w czym jej dobrze, a co najważniejsze jest ubrana, a nie przebrana jak niektóre gwiazdy.

Do tego nosi zawsze ze sobą największą kobiecą ozdobę, czyli piękny uśmiech czym zjednuje sobie serca mężczyzn, paparazzi, a także kobiet, które choć niechętnie, przyznają, że Miranda ma w sobie to coś.

Głównym atrybutem Mirandy są rurki, obcisłe, dopasowane spodnie, które idealnie podkreślają jej zgrabne i długie nogi. Do tego zazwyczaj nosi zwykły t-shirt, elegancką koszulę lub tunikę nietoperz. Zestawia to ze sportową marynarką lub modną ramoneską. Jeśli Miranda wychodzi w celach zawodowych na jej stopach najczęściej możemy oglądać piękne i wysokie szpilki. Jednak gdy wybiera się na spacer z rodziną i przyjaciółmi najchętniej zakłada wygodne balerinki. Jeśli zaś chce poczuć się bardziej kobieco jej przyjaciółką jest elegancka sukienka, najlepiej obcisły fason eksponujący zgrabne kształty.

Do tego okulary w rozmiarze XXL lub modne ostatnio cat eye, duża, pojemna torba, wypielęgnowane włosy, bardzo delikatny make-up i Miranda już od wielu lat zachwyca nas swoim stylem.

Jedna myśl nt. „W stylu gwiazd – Miranda Kerr

  1. Petite

    Ona jest taka fajna, zawsze usmiechnieta, skromnie ubrana i z klasą, taka się wydaje swojska dziewczyna.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *