W stylu gwiazd Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to jedna z naszych rodzimych gwiazd, która słynie z dobrego i wyszukanego stylu. Wielokrotnie znajdowała się w czołówce, a nawet wygrywała rankingi najlepiej ubranych Polek.

Foto: pudelek.pl
image-2242

Foto: pudelek.pl

W czym tkwi sekret jej stylu?

Na pewno Pani Małgosia doskonale zna swoje atuty i potrafi je podkreślać. Mimo, że nie ma figury klepsydry wie, że jej nogi warte są grzechu i często eksponuje je ze smakiem w swoich stylizacjach. Potrafi też zachować proporcje, co nie jest trudne przy takiej figurze.

Foto: AKPA za Elle.pl
image-2243

Foto: AKPA za Elle.pl

Foto: kobieta.onet.pl
image-2244

Foto: kobieta.onet.pl

Nie boi eksperymentować z modą, często bawi się formą, a sukienki wieczorowe szyją jej najlepsi, Polscy projektanci. Przez wiele lat była muzą Macieja Zienia, suknię ślubną stworzyła dla niej Gosia Baczyńska, lubi też projekty duetu BOHOBOCO.

Foto: plotek.pl
image-2245

Foto: plotek.pl

Lubi wizytowy styl, ale umiejętnie przełamuje go dodatkami, dodając nieco miejskiego luzu, widać też, że lubi wygodne stylizacje, które podkreślają jej luz i kobiecość.

Foto: plotek.pl
image-2246

Foto: plotek.pl

Foto: AKPA za Elle.pl
image-2247

Foto: AKPA za Elle.pl

Kamera ją uwielbia, obiektyw także i mimo upływu lat pani Małgosia może cieszyć się promiennym uśmiechem i świeżym spojrzeniem. Dlatego też nie boi się eksperymentować z kolorem i często stawia na mocniejszy makijaż oka oraz drapieżną, krótką fryzurkę, która stała się jej znakiem rozpoznawczym.

Foto: se.pl
image-2248

Foto: se.pl

Widzowie pokochali ją jako rudowłosą Ewkę z Killera, Hankę z M jak miłość oraz z filmów Zróbmy sobie wnuka, Dlaczego Nie! oraz z seriali Prawo Agaty i hitowego serialu Rodzinka.pl.

Foto: gala.pl
image-2249

Foto: gala.pl

Małgorzata Kożuchowska to klasyczny przykład polskiej „nie-celebrytki” gdyż stroni od ścianek    i starannie wybiera projekty, w które się angażuje. Jak choćby słynna akcja charytatywna z 2006 roku, w której ścięła długie włosy dla Fundacji „Nasze Dzieci”, by pomóc w spełnieniu marzeń dzieci chorych na raka.

Jak sama przyznała:

– Aktorstwo od pewnego momentu przestało być zaspokajaniem moich ambicji. Nie zapominam, że popularność to siła, którą dostałam, i że może być spożytkowana przeze mnie w dobrym celu – twierdzi.

Foto: pudelek.pl
image-2250

Foto: pudelek.pl

Naszym zdaniem jest nie tylko piękną kobietą z wyczuciem stylu, ale także dobrym człowiekiem. A Wy co myślicie o jej stylizacjach?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *