W stylu gwiazd – Amal Alamuddin

Pewnie świat nie usłyszałby o utalentowanej prawniczce, gdyby nie fakt, że udało jej się wyjść za mąż za jednego z najbardziej zatwardziałego przeciwnika instytucji małżeństwa, a zarazem niezłego przystojniaka jakim jest George Clooney.

Amal Alamudin w sukience wizytowej
image-2148
Piękna Amal Alamuddin doskonale wykorzystuje swoje pięć minut w showbiznesie pokazując przy tym doskonałe wyczucie stylu i eleganckie stylizacje, których pojawia się nie tylko w sytuacjach zawodowych, ale także podczas prywatnych czy uroczystych wyjść z mężem.

Amal Alamuddin z mężem
image-2149
Egzotyczną urodę 37-latka zawdzięcza Libańskim korzeniom, gdyż urodziła się w Bejrucie, jednak wraz z rodziną opuściła rodzinny kraj i przeprowadziła się do Londynu, gdzie otrzymała solidne, prawnicze wykształcenie.

Amal Alamudin w koktajlowej sukience
image-2150
Piękna pani prawnik z pewnością zna swoje atuty, gdyż świetnie potrafi je eksponować. Do pracy najczęściej zakłada dopasowane sukienki wizytowe które idealnie pasują do wykonywanego przez nią zawodu, a jednocześnie nie dodają zbyt wielu lat jak klasyczne garsonki.

Styl Amal Alamuddin
image-2151
Pani prawnik, specjalizująca się w prawie międzynarodowym, w łamaniu praw człowieka oraz ekstradycjach lubi eksponować swoje długie nogi, więc zazwyczaj zakłada sukienki wizytowe przed kolano, co znawcy biznesowej mody chętnie krytykują. Wschodząca celebrytka jednak nie przejmuje się krytycznymi opiniami i chętnie trzyma się własnemu wyczuciu stylu.

article-2628307-1DD670FD00000578-863_634x999
image-2152
Nie są jej również obce bardziej męskie stylizacje, gdzie umiejętnie łączy spodnie z koszulą i elegancką torebką wpisując się idealnie w British Style, który uwielbia.

Amal Alamuddin nową Jackie Kennedy
image-2153
Jej zamiłowanie do klasycznych, biało-czarnych zestawów zostało zauważone i prawniczka została okrzyknięta nową Jackie Kennedy, która także słynęła z perfekcyjnych stylizacji.

z16719202Q,Amal-Alamuddin-i-George-Clooney
image-2154
Bez względu na to czy podoba nam się uroda Amal, czy lubimy jej wizytowy styl czy stylizacje a’la Jackie Kennedy jednego nie możemy jej odmówić. Pięknych nóg i umiejętnego błysku u boku męża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *