W czym do pracy? Styl pensjonarki

Niezwykle modny w tym sezonie okazał się „styl pensjonarki” lansowany przez nasze gwiazdy. Biały kołnierzyk stał się zaś bardziej pożądanym dodatkiem niż droga biżuteria. Jest to niezwykle dziewczęcy, a zarazem kobiecy i elegancki dodatek do klasycznej sukienki, która nabiera zupełnie nowego stylu. Jednak nie trzeba poprzestawać na białym dodatku, czasem warto popuścić wodze fantazji i zaprezentować stylizację grzecznej dziewczynki z nieco bardziej ekstrawaganckim kolorem, jak choćby czarnym czy czerwonym.

Należy pamiętać, że styl pensjonarki to przede wszystkim prostota formy i kroju, klasyczne kolory jak czerń i biel oraz duża powściągliwość i ostrożność w doborze dodatków. W centrum uwagi powinien być „Pan Kołnierzyk”, a nie źle dobrana kopertówka czy ekstrawaganckie buty.

Polecamy sukienkę ołówkową w stylu pensjonarki, z efektownym paskiem w talii. Sukienka nadaję się zarówno do pracy, jak i na randkę. Wykonana jest z dzianiny najwyższej jakości, dzięki czemu pięknie podkreśla kobiece kształty. Jeśli znudzi Ci się grzeczny kołnierzyk możesz szybko zmienić go w efektowną stójkę. Polecamy.

2 myśli nt. „W czym do pracy? Styl pensjonarki

  1. OLEFA

    Bardzo eleganckie i gustowne sukienki. Podobają mi się zestawienie klasycznej czerni i bieli z dyskretnymi dodatkami. Pozdrawiam O!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *