Victoria Beckham wyprzedaje sukienki by pomagać

Victoria Beckham dała się poznać jako kobieta sukcesu, która z powodzeniem zarządza swoją marką odzieżową oraz tworzy ciekawe kolekcje, które podobają się kobietom. Znamy ją również jako dobrą matkę czwórki dzieci, co tylko ociepla jej wizerunek zapracowanej mamy. Teraz zaś możemy ją poznać jako dobrego człowieka, który chce po prostu pomóc innym.

Victoria_Beckham_sukienki
image-2049
Foto/ Instagram VB

Za namową męża innej gwiazdy, Annie Lenox, Victoria postanowiła wspomóc fundację Mothers2Mothers, która próbuje przeciwdziałać przekazywaniu Hiv i AIDS z matek na ich nienarodzone dzieci. Z pewnością ostatnia podróż do Afryki, gdzie Pani Beckham osobiście mogła zobaczyć skalę problemu znacznie ułatwił jej podjęcie słusznej decyzji.

Victoria Beckham zdecydowała, że przekaże w sumie 600 sztuk odzieży i modnych dodatków, które dodatkowo wybierze sama, przy niewielkiej pomocy mamy i siostry. Jako, że Victoria uznawana jest obecnie za ikonę mody, kreatorkę stylu i zagorzałą minimalistkę, będzie to nie lada gratka dla jej fanów, gdyż będzie można upolować ulubione sukienki wieczorowe, płaszcze, a nawet szpilki czy torebki.

Victoria_Beckham_ikona_stylu
image-2050
Foto/ Instragram VB

Podobnie jak kiedyś TheOutnet.com od 20 do 25 sierpnia Pani Beckham chce oddać swoje ukochane stroje sygnowane nazwiskami największych projektantów w świecie mody. Zapytana o to czy nie będzie jej żal nawet tych kreacji, które zostały uszyte tylko dla niej odpowiedziała, że jeśli jej ubrania mogą komuś pomóc to chętnie weźmie udział w akcji.

Wyjątkowe ubrania z kolekcji projektantki będą do kupienia na stronie TheOutnet.com od 20 do 25 sierpnia. Rejestracja jest możliwa od 5 sierpnia, a jedyna zasada całej akcji to kto pierwszy ten lepszy. Jeśli więc macie ochotę na modny kawałek garderoby samej Victorii Beckham musicie być czujne, by nie dać się wyprzedzić konkurencji.

Cały dochód ze sprzedaży ubrań, sukienek i dodatków zostanie przekazany na szczytne cele charytatywne.

Victoria_Beckham_na_pokazie
image-2051
Foto/ VB Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *