Szmizjerka

Elegancka sukienka szmizjerka idealnie nadaje się zarówno do pracy, na randkę czy biznesowe spotkanie. Sukienka pięknie dopasowuje do ciała i podkreśla wszystkie damskie atuty!
[lbfenix img=”http://fashionata.pl/images/sukienka_szmizjerka_f2_granat.jpg”]szmizjerka granatowa[/lbfenix] Nie ma sobie równych w podkreślaniu kobiecego dekoltu, a Ty decydujesz ile ją rozepniesz. Według legendy wymyśliła ją Coco Chanel będąc na wyścigach konnych. Uznała, że jest zbyt elegancko ubrana, więc poprosiła mężczyznę obok, by ten oddał jej swoją koszulę. Przebrała jak w sukienkę robiąc tym furorę i rozpoczynając pochód mody na sukienki koszulowe.
Sukienka posiada stójkowy dekolt oraz delikatne plisy co dodaje jej niezwykle eleganckiego charakteru, a pasek w talii wyszczupli każdą sylwetkę.
Interesujący krój i delikatny materiał sprawią, że będziesz w niej świetnie wyglądać, możesz spokojnie iść w niej do biura a zaraz potem na imprezę!
elegancka szmizjerka od fashionata.pl
W naszym dziale sukienki znajdziesz inne kolory.

[lbfenix img=”http://fashionata.pl/images/sukienka_szmizjerka_f2_bez.jpg”]szmizjerka bezowa[/lbfenix] [lbfenix img=”http://fashionata.pl/images/sukienka_szmizjerka_f2_koralowy.jpg” ]szmizjerka  koralowa[/lbfenix] [lbfenix img=”http://fashionata.pl/images/sukienka_szmizjerka_f2_czarny.jpg”]szmizjerka czarna[/lbfenix]

Jedna myśl nt. „Szmizjerka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *