Odważna kolekcja sukien ślubnych Vera Wang Wiosna 2016

Która z nas nie marzy o ślubie jak z bajki?

Albo chociażby jak Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”? A jeśli już mowa o guru ślubnych sukienek, jaką bez wątpienia jest Vera Wang, zachwytom i uniesieniom nie ma końca.

Tym razem słynna projektantka, która lubi stawiać na indywidualizm i niecodzienne projekty podniosła poprzeczkę jeszcze wyżej. W najnowszej kolekcji sukienek ślubnych na sezon wiosna 2015. W kolekcji dominują transparentne koronki, kontrastowe połączenia bieli z czernią,            a także nowatorskie formy i fasony.

Niektóre z jej projektów przypominają wręcz ekstrawaganckie sukienki wieczorowe,                     a nie wystylizowane suknie z wielkim kołem. Jednak Vera Wang jest kreatorką stylu już od wielu lat i coś nam mówi, że podobne projekty już wkrótce zawojują ślubne uroczystości.

Na uwagę zasługuje niezwykła dbałość o szczegóły, staranny dobór najlepszych tkanin połączonych kontrastowymi dodatkami jak czarne kokardy, beżowe transparentne wstawki czy ręcznie wyszywane kwiaty. Mimo iż niektóre z projektów Very Wang przypominają halkę czy podomkę ukazując przy tym ciało lub bieliznę, całość stanowi zmysłową i romantyczną propozycję dla Panny Młodej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *