Najlepsze stylizacje i sukienki z gali Telekamery 2013

Wczoraj odbyła się kolejna gala rozdania Telekamer. Jak co roku nasze rodzime gwiazdy zaprezentowały się w mniej lub bardziej przemyślanych stylizacjach. Królowały przede wszystkim długie suknie wieczorowe w delikatnych, pastelowych i beżowych tonacjach. Większość wyróżnionych przez nas pań postawiła na prosty fason do ziemi z delikatnym gorsetem odsłaniającym ramiona oraz delikatnym trenem.

Naszym zdaniem na pierwsze miejsce zasługuje Anita Werner. W pięknej białej sukni w czarną ozdobą dekoltu wyglądała niczym grecka bogini. Sukienka odsłaniała jej zgrabne ramiona i podkreśliła nienaganną figurę. Pani Anita dobrała do niej minimalistyczną, czarną kopertówkę oraz srebrne, zwisające kolczyki.

Rewelacja!

W tym roku Katarzyna Zielińska, zwyciężyła w kategorii „Aktorka Roku”. Zwyciężyła także jej stylizacja. Długa zwiewna suknia od Bohoboco, z prostym gorsetem oraz zwiewnym tiulowym dołem sprawiły, że Pani Kasia wyglądała świeżo i powabnie. Jedynie wykończenie dołu sukienki pozostawiamy bez komentarza.

Na ognistą czerwień postawiła w tym roku Dorota Gardias, która mimo iż jest przy nadziei prezentowała w kreacji niesamowitą figurę. Długa, prosta sukienka wieczorowa ozdobiona była jedynie delikatną baskinką oraz ozdobnym pasem z błyszczących kamieni. Oryginalna uroda pięknej Pani Doroty została dodatkowo podkreślona przez intensywny kolor sukienki. Brawo!

Na miętową, zwiewną sukienkę postawiła Kasia Cichopek. Podobno to jej kolejny, własny projekt. Często krytykowana ostatnio aktorka wyglądała w tej stylizacji świeżo, dziewczęco i szczupło. Kasia postawiła na prosty look, bez zbędnej biżuterii oraz mocnego makijażu. Tym razem jesteśmy na tak.

Jak to zwykle bywa, tak i tym razem Doda i jej kreacja wzbudziły najwięcej kontrowersji. Z pozoru prosta i elegancka suknia projektu Dawida Wolińskiego z boku posiadała bardzo głębokie rozcięcia pokazując spory kawałek ciała skandalistki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że od razu zaczęły się spekulacje… miała bieliznę, czy nie miała? W pewnym programie śniadaniowym padło stwierdzenie, że Doda miała ubrane specjalne majtki bez bocznych szwów. Ale odpowiedź na to pytanie zna tylko Dorota i jej stylistka. Niemniej w tej stylizacji Doda wyglądała interesująco i świeżo.

3 myśli nt. „Najlepsze stylizacje i sukienki z gali Telekamery 2013

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *