Najlepsze kreacje na rozdaniu nagród Billboard Music Awards

W tym roku na gali Billboard Music Awards pojawiło się wiele gwiazdek, szczególnie młodych. Wśród nich Jennifer Lopez czy Celine Dion wyglądały jak prawdziwe weteranki. Niektóre z nich zaskoczyły kreacjami na plus, inne wręcz przeciwnie. Nam najbardziej przypadła do gustu długa, biała suknia Seleny Gomez z transparentnymi wstawkami
i neonowymi lamówkami.  Piosenkarka wyglądała w niej niezwykle świeżo i trendy.

Na drugim miejscu w naszym zestawieniu uplasowała się Miley Cyrus, której służy ogromna metamorfoza jaką przeszła od gwiazdki Disneya, po roznegliżowaną panienkę, aż po drapieżną i seksowną wokalistkę. W tym dniu Miley postawiła na biało-czarny kombinezon z motywem szachownicy, w którym wyglądała stylowo, seksownie i drapieżnie.

Trzecie miejsce przypadło Taylor Swift, która nazywana jest „najnudniejszą gwiazdką show biznesu”, gdyż nigdy nie zaskakuje, a naszym zdaniem po prostu nie daje powodów do plotek i nie wywołuje skandali. Taylor niewątpliwie ma coś w sobie gdyż to ona była największą triumfatorką gali – zdobył bagatela 7 statuetek. Gratulujemy. „Nudziara” postawiła tym razem na chabrową mini sukienkę zdobioną cekinami, idealnie dobraną do jej wieku figury i okazji. Wyglądała w niej bardzo dziewczęco i jako jedna z nielicznych była dobrze ubrana, a nie przebrana, na gali.

Reszta gwiazd nie powaliła nas na kolana swoimi stylizacjami. Sukienki wieczorowe wybierane przez niektóre gwiazdy miały za zadanie jedynie zwrócić uwagę fotoreporterów jak choćby kreacja Keshy, czy głęboki dekolt Jennifer Lopez. Ale to już było….

Inne celebrytki i gwiazdy postawiły na zawsze modną klasykę typu długa, czarna suknia, biała kreacja z głębokim rozcięciem, czy jak w przypadku Nicki Minaj czerwona sukienka z ogromną spódnicą. Na miejscu Nicky najpierw zajęlibyśmy się tym ogromnym odrostem, a później wymianą kreacji.

Za to PSY postawił na klasykę w nowoczesnym wydaniu i wygrał wszystko, przynajmniej jeśli chodzi o tę galę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *