Modne ciążowe sukienki

Czekając, aż Twój maluszek pojawi się na świecie zastanawiasz się jak będzie wyglądał, kim zostanie w przyszłości oraz wybierasz mu odpowiednie imię. Nawiązana w tym szczególnym okresie więź z maluszkiem i piękne wspomnienia zostaną z Mamą na całe życie.

Warto więc, by przyszła Mama zadbała także o siebie i swój wygląd, by w kobiecy sposób podkreślić rosnący brzuszek. A nic nie sprawdzi się lepiej w tej sytuacji niż dobrze skrojona, wygodna i wykonana z najlepszych materiałów ciążowa sukienka.

trapezowa_ciazowa_sukienkarozkloszowana_czarna1
image-2620
Przede wszystkie przyszłe Mamy powinny postawić na komfort i wygodę. Na nic zda się przepiękna ciążowa sukienka, która będzie krępować ruchy i brzuszek? Klasyczna, trapezowa sukienka sprawdzi się w tej sytuacji idealnie, gdyż łączy w sobie elegancję, wygodę i kobiecy szyk.

sukienka_ciazowa_kangurka_do_karmienia_bordowa2
image-2621
Sportowe sukienki ciążowe, w dodatku wykonane z bawełny to z kolei doskonały wybór dla aktywnej przyszłej Mamy, która bezkompromisowo stawia na wygodę i lubi praktyczne zakupy. Sukienki takie często są wyposażone w ukryte zameczki, które w przyszłości ułatwią karmienie wyczekiwanego Maluszka.

sweterkowa_ciepla_ciazowa_sukienka_tunika_fuksja1
image-2622
Jeżeli zaś Twój brzuszek rośnie, a za oknem panują coraz niższe temperatury to może skusisz się na sweterkową, ciążową sukienkę? W przyszłości będziesz ją mogła nosić jako tunikę, a w zimowe dni otuli ciepłem Twojego maluszka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *