Mało znaczy wiele, czyli minimalizm wygrywa

W dzisiejszym świecie i mody showbiznesu bardzo często mamy do czynienia z przesadą, przepychem, wulgarnością oraz noszeniem „drogich metek” tylko na pokaz.

Od tych zasad stronią dwie polskie aktorki, które swój modowy sukces zawdzięczają prostym stylizacjom, którym nie brak jednak świeżości i kobiecości, są to Małgosia Socha i Kasia Zielińska.

Obie Panie długo szukały swojego stylu, obie przeszły niesamowitą metamorfozę, schudły, zatrudniły stylistę i teraz mogą szczycić się najwyższymi miejscami w rankingach najlepiej ubranych Polek.

W czym tkwi ich sukces?

Aktorki wybierają przede wszystkim klasyczne, stonowane kolory jak beże, szarości, klasyczną biel oraz czerń. Mocniejsze akcenty kolorystyczne tylko czasami pojawiają się w formie delikatnego dodatku.

Obie Panie preferują również typowo kobiece stroje czyli sukienki lub gdy pozwala na to okazja, spódnice z ciekawą bluzką lub koszulą. Ulubionym i najlepiej sprawdzającym się fasonem obu gwiazd jest królowa sukienek czyli princeska.  Jednakże możemy zauważyć, że czasem Panie pojawiają się w klasycznych, ołówkowych kreacjach, świetnie podkreślających ich figury.

Małgosia Socha ze względu na wysoki wzrost uwielbia również stylizacje, w których główną rolę gra długa spódnica w naturalnych kolorach. Kasia Zielińska kocha za to szpilki, bez których nie wyobraża sobie występu na czerwonym dywanie.

Co łączy jeszcze obie Panie? Bardzo oszczędne stosowanie dodatków, jeśli już skuszą się na coś, jest to tylko delikatne podkreślenie ich stroju i osobowości np. w formie delikatnej bransoletki czy łańcuszka lub jeden mocny i widoczny dodatek dostosowany do skromnego stroju. Ponadto aktorki uwielbiają bardzo dyskretny makijaż, który tylko delikatnie podkreśla ich naturalne piękno tzw. make – up – no make – up.

Nie od dziś wiadomo, że mało znaczy wiele, ale na podstawie poniższych stylizacji śmiało można stwierdzić, że minimalizm w wydaniu obu Pań to szyk i klasa sama w sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *