Legginsy dla przyszłej Mamy

Gdy w kobiecie rozwija się nowe życia, zaczyna ona mieć także nowe priorytety. Teraz na pierwszym miejscu stawia skarb, który rośnie pod jej sercem i wkrótce przyjdzie na świat.

Rozumiemy, że jest to szczególny okres, dlatego tworzymy wygodne ubrania dla kobiet w ciąży, które przede wszystkim zapewnią komfort Mamie i dziecku, a dodatkowo pozwolą wyglądać kobieco i promiennie.

Jednym z ważniejszych elementów ciążowej garderoby są legginsy ciążowe, bo brzuszek rośnie i z czasem ciężko jest funkcjonować bez specjalnego, elastycznego pasa.

image-2653

Legginsy ciążowe pozwalają na tworzenie wielu ciekawych stylizacji, a przy okazji ładnie eksponują brzuszek. W zależności od dodatków możesz nosić je w wersji sportowej, z ulubionym t-shitem lub eleganckiej z wygodną koszulą odciętą pod biustem.

image-2654
Legginsy Push Up dla kobiet w ciąży to świetna alternatywa dla typowych jeansów, wykonana z elastycznego, bawełnianego jeansu, z efektownymi kieszonkami z tyłu. Z nimi również stworzysz zestawy casualowe lub bardziej oficjalne.

Dużym powodzeniem cieszą się również ciążowe legginsy z dzianiny, które przypominają kultowe alladynki i można je nosić zarówno po domu, jak i na wiosenny spacer.

image-2655

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *