Hitowe dresy damskie z myszką

Czy kiedy byłaś małą dziewczyną, nie marzyłaś o życiu jak z bajki? Walt Disney, amerykański reżyser, wprowadził nas do swojego magicznego świata. Śpiąca królewna, kopciuszek, zakochany kundel czy Piotruś Pan? Kto nie zna tych hitów!

bawelniany_dres_mickey__czarny_moro4
image-2512
Każda z nas jako mała dziewczynka chciała być najpierw księżniczką, a później policjantką lub żołnierzem! Takie to już były nasze marzenia!:) Kiedy myślisz o Disneylandzie, myślisz o Mickey Mouse. Motyw myszki Mickey jest ostatnio tak samo popularny jak motyw moro. Wychodząc naprzeciw Waszym wymaganiom, naszych cudownych klientek, postanowiliśmy stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego! Dresy damskie z motywem myszki oraz tkanina moro.

bawelniany_dres_mickey_bialy_szaremoro1
image-2513
Dres damski z Mickey! Hit naszego sklepu! Idealne połączenie miękkiej i delikatnej bawełny z cudownym nadrukiem na koszulce i spodniami moro! Nasze dresy damskie to idealny strój sportowy, elastyczny i podatny, więc możesz w nim robić co tylko chcesz! Ćwiczyć, sprzątać albo siedzieć na kanapie? A może wyjść na spacer czy pójść na zakupy? Wybór dowolny!

bawelniany_dres_mickey_bialy_moro2
image-2514
Załóż dres i wyjdź gdzie chcesz:) Do wyboru są trzy modele: czarny-moro, biały-moro i dla pań, które wolą klasykę, mamy alternatywę w postaci kompletu biało-czarnego! To nasze MUST HAVE tegorocznej wiosny! Zapraszamy na naszą stronę internetową do zapoznania się z cudownymi kompletami dresowymi, w których chodź troszkę poczujesz się jak mała dziewczynka! Beztrosko i radośnie! Dresy znajdziesz tutaj.

bawelniany_dres_mickey_bialo_czarny2 — kopia
image-2515

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *