Gisele Bundchen wciąż na szczycie

Niedawno skończyła 33 lata, co w świecie mody niektórzy nazywają już emeryturą, a jednak wciąż jest na szczycie listy najlepszych modelek świata. Gisele Bundchen, bo o niej mowa zajęła po raz kolejny pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających modelek świata. Trzeba przyznać, że zostawiła konkurencję daleko w tyle. Ponadto piękna „emerytka” została także twarzą najnowszej, jesiennej kampanii H&M i udowodniła wszystkim, że pięknym można być w każdym wieku.

Ponadczasowa, elegancka odzież damska zaprezentowana przez Gisele utrzymana jest w tonacji granatu, ecru oraz beżu, a estetyczne zdjęcia pokazują ciekawe, miejskie stylizacje.

Z pewnością każda fanka prostego, klasycznego stylu znajdzie w tej eleganckiej kolekcji coś dla siebie. Proste trencze, ciepłe, wełniane swetry w jasnych odcieniach oraz dopasowane rurki to propozycje znanej marki na początek jesieni 2013.

Połączenie bieli, granatu i beżu daje poczucie świeżości i elegancji, a ciepłe wełniane swetry przydadzą się podczas chłodniejszych jesiennych dni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *