Fenty Puma x Rihanna czyli Rodzina Adamsów na wybiegu

Ostatnio Rihanna bardziej niż na muzyce skupia się na odpoczynku. Jak się okazuje, nie do końca. Podczas tegorocznego tygodnia mody w Nowym Jorku zaprezentowała swoją kolekcję dla Fenty Puma. W praktyce zapewne nic nie zaprojektowała, a jedynie kiwała głową gdy jakiś projekt przypadł jej do gustu. Z „owocnej” współpracy Rihanny ze sportową marką powstała kolekcja iście z filmu „Rodzina Adamsów”.

Rihanna-Fenty-x-Puma-Runway-Show
image-2362
All Foto’s: thegloss.com

Kolekcja utrzymana się w ciemnych, wręcz czarnych kolorach, jedynie wstawki, napisy i buty są śnieżnobiałe. Modelki zaprezentowały sportowe, długie bluzy, dresowe sukienki w ogromnych, oversizowych formach. Kolekcja jest minimalistyczna do bólu. Jednak czegoś jest chyba za dużo 😉

Rihanna-Fenty-x-Puma-Runway-Show-Bow
image-2363
Wśród zaproszonych gości znalazły się miedzy innymi Naomi Campbell oraz redaktor naczelna amerykańskiego Vogu’a Anna Wintour, Jeremy Scott oraz jej rodzina. By przyciągnąć jak największą uwagę świata mody na wybiegu pojawiły się najmodniejsze ostatnio siostry: Gigi oraz Bella Hadid.

A model walks the runway at the FENTY PUMA by Rihanna AW16 Collection during Fall 2016 New York Fashion Week at 23 Wall Street on February 12, 2016 in New York City.
image-2364

Nie wiemy jednak w jakim celu modelkom pomalowano włosy pastą do zębów, a usta nabrały czarnego odcieniu? Chyba jednak ktoś czerpał z „Rodziny Adamsów”. Wielkie, oversizowe sukienki, płaszcze i bluzy chyba jednak nie nadają się do codziennego noszenia. Jak myślicie?

A model walks the runway at the FENTY PUMA by Rihanna AW16 Collection during Fall 2016 New York Fashion Week at 23 Wall Street on February 12, 2016 in New York City.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *