Ewa Chodakowska w roli modelki dla La Mania

Nie od dziś wiemy o przyjaźnie trenerki całej Polski, Ewy Chodakowskiej i właścicielki marki La Mania, Joanny Przetakiewicz. Tylko kwestią czasu było więc pojawienie się w mediach kolejnego projektu obu pań.

Tym razem Ewa Chodakowska pojawiła się w roli modelki w najnowszym look book’u marki, a jej piękne, wysportowane ciało przyodziane w luksusowe kreacje jednych zachwyca innych dziwi i szokuje.

Po raz kolejny w kolekcji dominują wyłącznie klasyczne barwy: biel, czerń, beż, granat oraz pojawia się także kolorowy akcent, czyli czerwony płaszczyk.

Projekty są raczej minimalistyczne. Zawierają charakterystyczne dla La Manii elementy jak kołnierzyki, wysłużone tyły sukienek oraz bluzki eksponujące brzuch.

Sukienki wieczorowe to w większości kreacje do samej ziemi, połączenia czerni i bieli, proste cięcia delikatnie podkreślające damskie kształty. Tak by każda kobieta czuła się przede wszystkim elegancko, kobiecość jest naszym zdaniem przesunięta na dalszy plan.

Mimo wielu komentarzy, że La Mania wzoruje się głównie na projektach Victorii Beckham, my mamy nieodparte wrażenie, że marka kopiuje samą siebie. Projekty i najważniejsze motywy są powielane już któryś sezon, co powoli staje się nudne i mało inspirujące.

All photos: zeberka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *