Eleganckie żakiety dla puszystych

Nie każda kobieta może pochwalić się szczupłą talią i długimi nogami, ale każda może wyglądać stylowo i elegancko. Wystarczy odpowiednio dobrać stój do swojej figury, tak by eksponował atuty, a ukrywał mankamenty.

Na pewno kobiety noszące rozmiary XXL i większe mają utrudnione zadanie, jednak przy odrobinie sprytu można ukryć zbędne kilogramy i wałeczki. Jednym z elementów garderoby, które świetnie się do tego nadają są żakiety.

Jak odzież wierzchnia i do tego elegancka powinno dobierać się je w taki sposób, aby wydłużały optycznie sylwetkę. Eleganckie żakiety o przedłużonym kroju nadają się do tego idealnie. Bez guzików, kołnierza, ani innych zbędnych ozdobników ukrywają duży biust oraz wystający brzuszek. Najlepiej, gdy są w kolorze bluzki lub koszuli założonej pod spodem, gdyż tworzą wtedy jedną, spójną kolorystycznie całość.

Panie o niedużym brzuszku, a krągłych biodrach mogą sobie pozwolić na szaleństwo z kolorem, co ożywi stylizację, a żakiet przykryje obszerniejsze bioderka.

Kobiety z dużym biustem powinny unikać kołnierzy oraz kieszonek i ozdobników naszytych w tych właśnie rejonach. Lepiej postawić na żakiet ze stójką lub prosty fason z zamkiem. Nosimy go w zestawieniu ze spodniami lub spódnicą i prostą bluzką, żakiet zaś powinien być zawsze odpięty.

Panie, których zmorą jest wystający brzuszek, zaś mają szczupłe ramiona i mały biust powinny postawić na elegancki żakiet z baskinką, który z powodzeniem zamaskuje uporczywe fałdki. Ozdobiony dodatkowo guzikami, optycznie powiększy biust.

Wszystkie prezentowane żakiety do kupienia TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *