Córka Cindy Crawford rozpoczęła karierę

Kaia Gerber to córka nie kogo innego tylko samej Cindy Crawford, super modelki lat 90-tych. Już jakiś czas temu media spekulowały czy piękna córka znanej modelki pójdzie w ślady mamy i jak widać nie pomylili się. Młoda Kaia odziedziczyła po mamie nie tylko bajecznie długie nogi i piękne włosy, ale także ten charakterystyczny błysk w oku, dzięki któremu Cindy osiągnęła tak zawrotny sukces.

kaia_gerber_dla_chromehearts1
image-2350
Dopiero niedawno Cindy ogłosiła, że wycofuje się ze świata modellingu, bo osiągnęła już wszystko i nie ma z kim konkurować, a teraz jej piękna córka podpisała kontrakt z pracownią jubilerską Chrome Hearts, stawiającą na kobiece dodatki w heavy metalowym stylu.

Sesja promująca ich współpracę utrzymana jest w grungowym stylu z nutką seksapilu, a Kaia nosi seksowne botki, damskie płaszcze odsłaniające nogi i ciężkie paski.

kaia_gerber_dla_chromehearts2
image-2351
Nie jest to może kontrakt z modowym gigantem na miarę H&M, jednak wydaje się nam, że to tylko kwestia czasu i Kaia będzie dużą konkurencją dla Kylie Jenner, Gigi Hadid i reszty młodych nabytków świata mody.

kaia_gerber_dla_chromehearts3
image-2352
Kaia ma już całkiem spore grono swoich fanów, którzy śledzą każdy jej krok i nowe osiągnięcie,  a nawet założyli już fanclub młodziutkiej modelki na Instagramie. Widzimy, że młoda gwiazda szybko się rozkręca i dopiero pokaże na co ją naprawdę stać.

kaia_gerber_dla_chromehearts4
image-2353

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *