Złote Globy 2016 – kreacje gwiazd które wygrały

Kolejne Złote Globy rozdane. Tym razem przyglądamy się jakie suknie wieczorowe miały na sobie te panie, które wyszły z gali ze statuetkami i już zacierają ręce na kolejną nagrodę czyli Oskara.

hbz-gg-jennifer-lawrence
image-2303
Jennifer Lawrence w pięknej sukni Dior Couture odebrała statuetkę w kategorii najlepsza aktorka w komedii lub musicalu za film „Joy”. Aktora od dawna preferuje sukienki wieczorowe domu mody Dior, którego od kilku lat jest twarzą.

hbz-gg-kate-winslet
image-2304
Zjawiskowa Kate Winslet postawiła na głęboki granat. W tym roku postawiła na suknię z domu mody Ralph Lauren, w której odebrała statuetkę za drugoplanową role w filmie „Steve Jobs”.

gallery-1452470175-hbz-gg-brie-larson
image-2305
Brie Larson postawiła  na kreację w stylu Glamour, w błyszczącym, typowo hollywodzkim stylu, która pochodzi z kolekcji domu mody Kevin’a Klein’a. Aktorka odebrała pierwszego w swojej karierze Złotego Globa, za rolę w dramacie „Pokój”.

hbz-gg-maura-tierney
image-2306
Maura Thierney znana między innymi z serialu „Ostry Dyżur” wybrała suknię wieczorową od Elizabeth Kennedy, w której odebrała statuetkę za najlepszą kobiecą rolę drugoplanową w serialu „The affair”.

gallery-1452474129-hbz-gg-lady-gaga
image-2307
Lady Gaga miała zaszczyt odebrać statuetkę dla najlepszej aktorki za udział w serialu „American Horror Story: Hotel”. Na tę okazję wybrała stylizację a’la Marylin Monroe i czarną, powłóczystą suknię Versace, które w dość ekscentryczny sposób podkreślała talię i biodra.

hbz-gg-rachel-bloom
image-2308
Rachel Bloom w szmaragdowej sukni Christiana Siriano odebrała nagrodę dla najlepszej aktorki za rolę w serialu komediowym „Crazy ex-girlfriend”.

hbz-gg-taraji-p-henson
image-2309
Taraji P. Jackson w sukni od Stelli McCartney odebrała nagrodę dla najlepszej serialowej aktorki za rolę w „Empire”.

Photo: harpersbazaar.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *